کنترل ولو استیل

Steel control valve

کنترل ولو استیل
کنترل ولو استیل
Steel control valve

کنترل ولو استیل یا شیر کنترلی استیل ضد زنگ جزء شیرآلات کنترلی مورد استفاده در صنایع اسیدی و شیمیایی , صنایع غذایی , صنایع دارویی و بهداشتی و همچنین صنایع آب و فاضلاب می باشد. کنترل ولو استیل با متریال ضد زنگ و ضد اسید خود انتخاب مناسبی برای نصب در خطوط استیل بوده و وظیفه کنترل سیال عبوری در خطوط را دارد. کنترل ولو استیل از سایز ۲/۱ اینچ الی ۲۴ اینچ و در کلاس فشاری ۱۵۰ الی ۲۵۰۰ psi و همچنین فشار pn10 الی pn80 تولید می گردد.

انواع کنترل ولو استیل :
کنترل ولو استیل فلنج دار
کنترل ولو استیل دنده ای
کنترل ولو استیل ۳۰۴
کنترل ولو استیل ۳۱۶
کنترل ولو استیل ۳۲۱
کنترل ولو استیل پنوماتیک
کنترل ولو استیل
کنترل ولو استیل
Steel control valve
کنترل ولو استیل

از مهمترین پارامترها در انتخاب کنترل ولو استیل می توان به سایز کنترل ولو به اینچ یا میلیمتر , فشار یا کلاس کاری کنترل ولو به psi یا pn , و نوع کنترل توری ولو و نوع نصب آن فلنج دار و دنده ای و تایپ آن که شامل پنوماتیک و برقی می باشد , و آلیاژ ۳۱۶ و ۳۰۴ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف کنترل ولو استیل استفاده در کنترل سیال عبوری سیستم های لوله کشی صنایع شیمیایی و دارویی می باشد.کنترل ولو استیل در کلاس های ۱۵۰ , ۳۰۰ , ۶۰۰ , ۸۰۰ , ۹۰۰ , ۱۵۰۰ , ۲۵۰۰ موجود می باشد.
بدنه (body) شیر، اصلی ترین قسمت از شیر کنترل ولو است که تحت فشار می باشد. این قسمت شامل اتصالات و مسیر جریان می باشد. این قسمت همچنین محل لازم برای  نشیمنگاه (seat) و بندآور (plug) را فراهم می کند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب کنترل ولو استیل با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X