ورق استیل ۳۲۱

Stainless steel 321 sheet

ورق استیل 321
ورق استیل ۳۲۱
Stainless steel 321 sheet
ورق استیل ۳۲۱ جزء ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای قطعات ماشین آلات و ابزارهای تراش می باشد.
از ورق استیل ۳۲۱ در صنایع نفت , گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل بالا بودن مقاومت در برابر خوردگی از ورق استیل ۳۲۱ در ساخت تجهیزات و ماشین آلات برش نیز استفاده می شود.
انواع ورق استیل ۳۲۱ :
ورق استیل ۳۲۱ ضخامت ۱ میل 
ورق استیل ۳۲۱ ضخامت ۲ میل 
ورق استیل ۳۲۱ ضخامت ۵ میل 
ورق استیل ۳۲۱ ضخامت ۱۰ میل 
ورق استیل ۳۲۱ ضخامت ۲۰ میل 

ورق استیل 321

ورق استیل ۳۲۱
از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استیل ۳۲۱ می توان به ابعاد ورق استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول  , و آلیاژ ۳۲۱ می توان اشاره کرد.
ورق استیل ۳۲۱ در ضخامت های ۱ , ۲ , ۵ و ۱۰ میل موجود می باشد.ورق استیل ۳۲۱ از سایزهای ۰٫۳۵ میلیمتر الی ۲۰۰ میلیمتر و ابعاد مختلف به صورت شیت و رول استیل به طور گسترده موجود میباشد . این آلیاژ از ترکیب آهن , کربن , کرم , نیکل و در صورت نیاز به خواص دلخواه مانند مقاومت به سایش یا مقاومت به حرارت از عناصر آلیاژی دیگر نیز استفاده میگردد . استیل ۳۲۱ در صنایع مخزن سازی (مخازن نگهداری سیالات خورنده , مخازن نگهداری مواد غذایی , مخازن تحت فشار و … ) همچنین از آلیاژ ۳۲۱ در ساخت آسانسورها و نماهای ساختمان (دکوراتیو) , واردات ورق استیل بیشتر در کشورهای شرق آسیا مانند چین و تایوان و همچنین روسیه انجام میپذیرد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استیل ۳۲۱ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X