ورق استیل ۳۱۶l

Stainless steel 316L sheet

ورق استیل 316L
ورق استیل ۳۱۶L
Stainless steel 316L sheet

ورق استیل ۳۱۶L   از جمله ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم های عایق کاری , صنایع غذایی و دارویی , صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

از ورق استیل ۳۱۶L   در ساخت دستگاههای صنایع غذایی و دارویی شامل دستگاه شیشه پرکن , دستگاه مخلوط کن , دستگاه تقطیر , کابینت های صنایع غذایی و دارویی , مخازن استیل ۳۱۶L   , و همچنین عایق کاری محیط های صنایع پزشکی و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.
انواع ورق استیل ۳۱۶L   :
ورق استیل ۳۱۶L   براق 
ورق استیل ۳۱۶L   مات
ورق استیل ۳۱۶L   میرور
ورق استیل ۳۱۶L   صنایع شیری
ورق استیل ۳۱۶L   نازک
ورق استیل 316L
ورق استیل ۳۱۶L
Stainless steel 316L sheet
ورق استیل ۳۱۶L   یک میل
ورق استیل ۳۱۶L
از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استیل ۳۱۶L   می توان به ابعاد ورق استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول  , و آلیاژ ۳۱۶L   و ۳۱۶   می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف ورق استیل ۳۱۶L   استفاده در سیستم های عایق کاری تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
ورق استیل ۳۱۶L   در ضخامت های ۱ , ۲ , ۳ و ۵ میل موجود می باشد.
از این آلیاژ برای ساخت لوله و ورق های مقاوم در محیط های اسیدی استفاده می شود و قیمت آن نسبت به گرید های مشابه همچون استیل ۳۰۴ بیشتر است.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استیل ۳۱۶L   با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X