ورق استیل ۳۱۶

Stainless steel 316 sheet

ورق استیل 316
ورق استیل ۳۱۶
Stainless steel 316 sheet

ورق استیل ۳۱۶ از جمله ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم های عایق کاری , صنایع غذایی و دارویی , صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

از ورق استیل ۳۱۶ در ساخت دستگاههای صنایع غذایی و دارویی شامل دستگاه شیشه پرکن , دستگاه مخلوط کن , دستگاه تقطیر , کابینت های صنایع غذایی و دارویی , مخازن استیل ۳۱۶ , و همچنین عایق کاری محیط های صنایع پزشکی و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.
انواع ورق استیل ۳۱۶ :
ورق استیل ۳۱۶ براق 
ورق استیل ۳۱۶ مات
ورق استیل ۳۱۶ میرور
ورق استیل ۳۱۶ صنایع شیری
ورق استیل ۳۱۶ نازک
ورق استیل ۳۱۶ یک میل
ورق استیل 316
ورق استیل ۳۱۶
Stainless steel 316 sheet
ورق استیل ۳۱۶
از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استیل ۳۱۶ می توان به ابعاد ورق استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول  , و آلیاژ ۳۱۶ و l316 می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف ورق استیل ۳۱۶ استفاده در سیستم های عایق کاری تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
ورق استیل ۳۱۶ در ضخامت های ۱ , ۲ , ۳ و ۵ میل موجود می باشد.استیل ۳۱۶ پس از استیل ۳۰۴ دومین استیل رایج در بین استیل‌های آستنیتی است. این استیل که به «استیل ضدزنگ گرید دریایی» هم معروف است و معمولا شامل ۱۶ درصد کروم، ۱۰ درصد نیکل و ۲۲ درصد مولیبدن است و به همین دلیل به استیل ۱۰-۱۸ هم معروف است.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استیل ۳۱۶ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X