ورق استیل ضد اسید

Anti-acid Stainless steel sheet

ورق استیل ضد اسید
ورق استیل ضد اسید
Anti-acid Stainless steel shee

ورق استیل ضد اسید از جمله ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم های عایق کاری , صنایع غذایی و دارویی , صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

از ورق استیل ضد اسید در ساخت دستگاههای صنایع غذایی و دارویی شامل دستگاه شیشه پرکن , دستگاه مخلوط کن , دستگاه تقطیر , کابینت های صنایع غذایی و دارویی , مخازن استیل ضد اسید , و همچنین عایق کاری محیط های صنایع پزشکی و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.

انواع ورق استیل ضد اسید :
ورق استیل ضد اسید براق 
ورق استیل ضد اسید مات
ورق استیل ضد اسید میرور
ورق استیل ضد اسید صنایع غذایی
ورق استیل ضد اسید نازک
ورق استیل ضد اسید یک میل
ورق استیل ضد اسید
ورق استیل ضد اسید
Anti-acid Stainless steel sheet
ورق استیل ضد اسید

از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استیل ضد اسید می توان به ابعاد ورق استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول  , و آلیاژ ۳۱۶و l316 می توان اشاره کرد.

از موارد مصرف ورق استیل ضد اسید استفاده در سیستم های عایق کاری تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.

ورق استیل ضد اسید در ضخامت های ۱ , ۲ , ۳ و ۵ میل موجود می باشد. مقاومت بالای ورقهای استیل ضد خوردگی بدلیل وجود کروم در ترکیبات آلیاژ آن ناشی میشود. وجود مقدار حداقلی ۵% کروم  در آلیاژ استیل باعث افزایش مقاومت به خوردگی آهن در برابر اسیدها می شود که با افزایش این مقدار کروم ۱۲% ، آلیاژ به استیل زنگ نزن تبدبل می گردد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استیل ضد اسید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X