ورق استیل صنعتی

Industrial Stainless steel sheet

ورق استیل صنعتی
ورق استیل صنعتی
Industrial Stainless steel sheet

ورق استیل صنعتی از جمله ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم های عایق کاری , صنایع غذایی و دارویی , صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

از ورق استیل صنعتی در ساخت دستگاههای صنایع غذایی و دارویی شامل دستگاه شیشه پرکن , دستگاه مخلوط کن , دستگاه تقطیر , کابینت های صنایع غذایی و دارویی , مخازن استیل صنعتی , و همچنین عایق کاری محیط های صنایع پزشکی و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.

انواع ورق استیل صنعتی :
ورق استیل صنعتی براق
ورق استیل صنعتی مات
ورق استیل صنعتی میرور
ورق استیل صنعتی صنایع شیری
ورق استیل صنعتی نازک
ورق استیل صنعتی یک میل
ورق استیل صنعتی
ورق استیل صنعتی
Industrial Stainless steel sheet
ورق استیل صنعتی

از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استیل صنعتی می توان به ابعاد ورق استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول , و آلیاژ ۳۱۶ و l316 می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف ورق استیل صنعتی استفاده در سیستم های عایق کاری تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
ورق استیل صنعتی در ضخامت های ۱ , ۲ , ۳ و ۵ میل موجود می باشد. از دیگر کاربزد های ورق استیل صنعتی میتوان به ساخت مخازن ، ساخت استراکچر و … اشاره کرد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استیل صنعتی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X