ورق استنلس استیل ۳۲۱

Stainless steel 321 sheet

ورق استنلس استیل 321
ورق استنلس استیل ۳۲۱
Stainless steel 321 sheet

ورق استنلس استیل ۳۲۱ جزء ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای قطعات ماشین آلات و ابزارهای تراش می باشد.

از ورق استنلس استیل ۳۲۱ در صنایع نفت , گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل بالا بودن مقاومت در برابر خوردگی از ورق استنلس استیل ۳۲۱ در ساخت تجهیزات و ماشین آلات برش نیز استفاده می شود.

انواع ورق استنلس استیل ۳۲۱ :
ورق استنلس استیل ۳۲۱ ضخامت ۱ میل
ورق استنلس استیل ۳۲۱ ضخامت ۲ میل
ورق استنلس استیل ۳۲۱ ضخامت ۵ میل
ورق استنلس استیل ۳۲۱ ضخامت ۱۰ میل
ورق استنلس استیل ۳۲۱ ضخامت ۲۰ میل
ورق استنلس استیل 321
ورق استنلس استیل ۳۲۱
Stainless steel 321 sheet
ورق استنلس استیل ۳۲۱

از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استنلس استیل ۳۲۱ می توان به ابعاد ورق استنلس استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول , و آلیاژ ۳۲۱ می توان اشاره کرد.
ورق استنلس استیل ۳۲۱ در ضخامت های ۱ , ۲ , ۵ و ۱۰ میل موجود می باشد.

ورق استنلس استیل ۳۲۱ از سایزهای ۰٫۳۵ میلیمتر الی ۲۰۰ میلیمتر و ابعاد مختلف به صورت شیت و رول استنلس استیل به طور گسترده موجود میباشد . این آلیاژ از ترکیب آهن , کربن , کرم , نیکل و در صورت نیاز به خواص دلخواه مانند مقاومت به سایش یا مقاومت به حرارت از عناصر آلیاژی دیگر نیز استفاده میگردد .
استنلس استیل ۳۲۱ در صنایع مخزن سازی (مخازن نگهداری سیالات خورنده , مخازن نگهداری مواد غذایی , مخازن تحت فشار و … ) همچنین از آلیاژ ۳۲۱ در ساخت آسانسورها و نماهای ساختمان (دکوراتیو) , واردات ورق استنلس استیل بیشتر در کشورهای شرق آسیا مانند چین و تایوان و همچنین روسیه انجام میپذیرد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استنلس استیل ۳۲۱ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X