ورق استنلس استیل ۳۱۶l

Stainless steel 316L sheet

ورق استنلس استیل 316L
ورق استنلس استیل ۳۱۶L
Stainless steel 316L sheet

ورق استنلس استیل ۳۱۶L از جمله ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم های عایق کاری , صنایع غذایی و دارویی , صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

از ورق استنلس استیل ۳۱۶L در ساخت دستگاههای صنایع غذایی و دارویی شامل دستگاه شیشه پرکن , دستگاه مخلوط کن , دستگاه تقطیر , کابینت های صنایع غذایی و دارویی , مخازن استنلس استیل ۳۱۶L , و همچنین عایق کاری محیط های صنایع پزشکی و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.

 

انواع ورق استنلس استیل ۳۱۶L   :
ورق استنلس استیل ۳۱۶L براق 
ورق استنلس استیل ۳۱۶L مات
ورق استنلس استیل ۳۱۶L میرور
ورق استنلس استیل ۳۱۶L صنایع شیری
ورق استنلس استیل ۳۱۶L نازک
ورق استنلس استیل ۳۱۶L یک میل
ورق استنلس استیل 316L
ورق استنلس استیل ۳۱۶L
Stainless steel 316L sheet
ورق استنلس استیل ۳۱۶L

از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استنلس استیل ۳۱۶L می توان به ابعاد ورق استنلس استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول  , و آلیاژ ۳۱۶L و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف ورق استنلس استیل ۳۱۶L استفاده در سیستم های عایق کاری تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد. ورق استنلس استیل ۳۱۶L  در ضخامت های ۱ , ۲ , ۳ و ۵ میل موجود می باشد.
از این آلیاژ برای ساخت لوله و ورق های مقاوم در محیط های اسیدی استفاده می شود و قیمت آن نسبت به گرید های مشابه همچون استنلس استیل ۳۰۴ بیشتر است.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استنلس استیل ۳۱۶L با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X