ورق استنلس استیل ۳۱۶

Stainless steel 316 sheet

ورق استنلس استیل 316
ورق استنلس استیل ۳۱۶
Stainless steel 316 sheet

ورق استنلس استیل ۳۱۶ از جمله ورق های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم های عایق کاری , صنایع غذایی و دارویی , صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

از ورق استنلس استیل ۳۱۶ در ساخت دستگاههای صنایع غذایی و دارویی شامل دستگاه شیشه پرکن , دستگاه مخلوط کن , دستگاه تقطیر , کابینت های صنایع غذایی و دارویی , مخازن استنلس استیل ۳۱۶ , و همچنین عایق کاری محیط های صنایع پزشکی و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.

انواع ورق استنلس استیل ۳۱۶ :
ورق استنلس استیل ۳۱۶ براق
ورق استنلس استیل ۳۱۶ مات
ورق استنلس استیل ۳۱۶ میرور
ورق استنلس استیل ۳۱۶ صنایع شیری
ورق استنلس استیل ۳۱۶ نازک
ورق استنلس استیل ۳۱۶ یک میل
ورق استنلس استیل 316
ورق استنلس استیل ۳۱۶
Stainless steel 316 sheet
ورق استنلس استیل ۳۱۶

از مهمترین پارامترها در انتخاب ورق استنلس استیل ۳۱۶ می توان به ابعاد ورق استنلس استیل به متر , ضخامت ورق به میلیمتر , و طول ورق که به صورت ۶ متری و ۳ متری و یا رول , و آلیاژ ۳۱۶ و l316 می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف ورق استنلس استیل ۳۱۶ استفاده در سیستم های عایق کاری تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
ورق استنلس استیل ۳۱۶ در ضخامت های ۱ , ۲ , ۳ و ۵ میل موجود می باشد.
استنلس استیل ۳۱۶ پس از استنلس استیل ۳۰۴ دومین استنلس استیل رایج در بین استنلس استیل‌های آستنیتی است. این استنلس استیل که به«استنلس استیل ضدزنگ گرید دریایی» هم معروف است و معمولا شامل ۱۶ درصد کروم، ۱۰ درصد نیکل و ۲۲ درصد مولیبدن است و به همین دلیل به استنلس استیل ۱۰-۱۸ هم معروف است.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب ورق استنلس استیل ۳۱۶ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X