لوله استیل ۳۱۶l
لوله استیل 316L
لوله استیل ۳۱۶L

لوله استیل ۳۱۶L از جمله لوله های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم لوله کشی آب شرب ، صنایع غذایی و دارویی ، صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع لوله استیل ۳۱۶L:

لوله استیل ۳۱۶L درزدار
لوله استیل ۳۱۶L بدون درز
لوله استیل ۳۱۶Lمانیسمان
لوله استیل ۳۱۶Lصنایع شیری
لوله استیل ۳۱۶L رده ۱۰
لوله استیل ۳۱۶L رده ۴۰

لوله استیل 316L Stainless steel 316L pipe
لوله استیل ۳۱۶L Stainless steel 316L pipe

از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استیل ۳۱۶L می توان به سایز لوله استیل به اینچ یا میلیمتر ، ضخامت لوله به میلیمتر و رده ، و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری ، و آلیاژ ۳۱۶L و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استیل ۳۱۶L استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ، سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب ، سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی ، سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی ، می باشد.
لوله استیل ۳۱۶L در رده های ۱۰ ، رده ۲۰ ، رده ۴۰ و رده ۸۰ موجود می باشد.

لوله استیل ۳۱۶ به دلیل وجود فلز نیکل و کروم و تشکیل لایه مقاوم تر اکسید کروم در آلیاژ خود دارای مقاومت بیشتری می باشد و مناسب صنایع بهداشتی می باشد.

در ساختارهای مکانیکی که از این لوله استفاده ‏می شود در زمانی که شاهد قدرت خمش و پیچشی یکسانی بر این لوله استیل نسبت به محصولات مشابه هستیم ‏متوجه خواهیم شد که به نسبت دارای وزن کمتری است که این ویژگی لوله استیل ‌‎۳۱۶‏ سبب استفاده مدام از آن در ‏مونتاژ انواع ساختار های مکانیکی می شود.‏

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استیل ۳۱۶L با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X