لوله استیل ضد سایش
 لوله استیل ضد سایش
Erosion resistant steel 
 لوله استیل ضد سایش

لوله استیل ضد سایش یا مقاوم در برابر سایش از جمله لوله های با هاردنس بالا بوده که در کاربری های که نیاز به سختی بالا و مقاومت بالای لوله می باشند استفاده می شود.

از لوله ضد سایش که با تنوع متریالی می توان انتخاب نمود در ساخت قطعات متحرک در سیستم های دورانی و سانتریفیوژ ها ، تجهیزات دریایی ، ساخت ماشین آلات برش و پرس ، ماشین آلات تراشکاری ، ساخت قطعات صنایع هوانوردی ، ساخت قطعات خودرو و ماشین آلات سنگین ، ساخت قطعات صنایع فولادی می توان استفاده نمود.

انواع لوله استیل ضد سایش :

لوله استیل ضد سایش 

لوله تیتانیوم

لوله مونل

لوله اینکونل

لوله هستلوی

لوله هاردوکس

لوله استیل ضد سایش

لوله استیل ضد سایش
لوله استیل ضد سایش

از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استیل ضد سایش می توان به گرید لوله استیل ، سایز لوله  به اینچ یا میلیمتر ، ضخامت لوله به میلیمتر و رده ، و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری ، می توان اشاره کرد.

لوله استیل ضد سایش در رده های ۴۰ ، رده ۸۰ ، رده ۱۲۰ و رده ۱۶۰ موجود می باشد.
لوله استیل و لوله استیل ضد سایش به علت داشتن مقاومت به خوردگی عالی ، یکی از پر کاربردترین لوله های مهندسی می باشند.این مقاومت از وجود مقدار قابل توجه کروم ناشی میشود.مقدار کم کروم مثلا ۵% مقاومت به خوردگی آهن را افزایش می دهد اما برای رسیدن به لوله زنگ نزن حداقل ۱۲% کروم لازم است.بر اساس این فرض لوله استیل با تشکیل یک لایه اکسید سطحی که لایه های زیرین را از خوردگی محافظت می کند سطح آهن را رویین می سازد برای ایجاد این لایه محافظ سطح لوله زنگ نزن باید در تماس با عوامل اکسید کننده باشد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استیل ضد سایش با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X