لوله استیل ضد زنگ

Correction resistant steel pipe

لوله استیل ضد زنگ
لوله استیل ضد زنگ
Correction resistant steel pipe

لوله استیل ضد زنگ از جمله لوله های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم لوله کشی آب شرب , صنایع غذایی و دارویی , صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع لوله استیل ضد زنگ :
لوله استیل ضد زنگ درزدار
لوله استیل ضد زنگ بدون درز
لوله استیل ضد زنگ مانیسمان
لوله استیل ضد زنگ رده ۱۰
لوله استیل ضد زنگ رده ۴۰
لوله استیل ضد زنگ
لوله استیل ضد زنگ
Correction resistant steel pipe
لوله استیل ضد زنگ
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استیل ضد زنگ می توان به سایز لوله استیل به اینچ یا میلیمتر , ضخامت لوله به میلیمتر و رده , و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری , و آلیاژ ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استیل ضد زنگ استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
لوله استیل ضد زنگ در رده های ۱۰ , رده ۲۰ , رده ۴۰ و رده ۸۰ موجود می باشد.

لوله های استیل به علت داشتن مقاومت به خوردگی عالی یکی از پر کاربردترین لوله در صنعت می باشند. این مقاومت بدلیل حضور مقدار قابل توجه کروم میباشد. مقدار کم کروم مثلا ۵% مقاومت به خوردگی آهن را افزایش می دهد اما برای رسیدن به لوله زنگ نزن حداقل ۱۲% کروم لازم است. بر اساس این فرض کروم با تشکیل یک لایه اکسید سطحی که لایه های زیرین را از خوردگی محافظت می کند سطح آهن را رویین می سازد برای ایجاد این لایه محافظ سطح لوله زنگ نزن باید در تماس با عوامل اکسید کننده باشد.و زمینه میکروسکوپی را آستنیتی میکند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استیل ضد زنگ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X