لوله استیل صنعتی

Industrial steel pipe

لوله استیل صنعتی

لوله استیل صنعتی

لوله استیل صنعتی که عمدتا بصورت بدون درز و درزدار تولید می گردد و در صنعت ایران بسیار کاربردی بوده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله محصولات لوله استیل صنعتی می توان به لوله های استیل بدون درز ، لوله های استیل درزدار ، لوله های استیل نسوز ، و لوله های استیل مخصوص صنایع شیر و مواد غذایی اشاره نمود . کیفیت بالا ، تست های مختلف در زمان تولید ، مواد اولیه مرغوب از جمله مزایای لوله استیل صنعتی می باشد. شرکت پتروکاسپین لوله استیل صنعتی را با ارائه گواهی ساخت و سرتیفیکیت به فروش می رساند.

انواع لوله استیل صنعتی :

لوله استیل صنعتی ۳۰۴
لوله استیل صنعتی ۳۱۶
لوله استیل صنعتی ۳۲۱
لوله استیل صنعتی ۳۱۰
لوله استیل صنعتی رده ۱۰
لوله استیل صنعتی رده ۴۰

لوله استیل صنعتی
لوله استیل صنعتی
Industrial steel pipe
لوله استیل صنعتی

از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استیل صنعتی می توان به سایز لوله استیل به اینچ یا میلیمتر ، ضخامت لوله به میلیمتر و رده ، و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری ، و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استیل صنعتی استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ، سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب ، سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی ، سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی ، می باشد.
لوله استیل صنعتی در رده های ۱۰ ، رده ۲۰ ، رده ۴۰ و رده ۸۰ موجود می باشد.
جنس لوله صنعتی استنلس استیل از فولاد ضد زنگ است که همین ویژگی سبب میشود زمانی که با آب در تماس مستقیم قرار میگیرد آسیب نبیند، این جنس از فولاد در همه غلظت های کاستیک و تا دمای ۶۵ درجه سانتیگراد دچار خوردگی نخواهد شد و مقاومت بسیار بالایی را در این شرایط از خود نشان میدهد.
جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استیل صنعتی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X