لوله استیل صنایع غذایی

Food grade steel pipe

لوله استیل صنایع غذایی

لوله استیل صنایع غذایی

لوله استیل صنایع غذایی و صنایع شیری که بصورت دو پولیشه تولید می گردد و می بایست از لحاظ پروسه تولید قابل اتکاء جهت استفاده در صنایع غذایی باشد. از مهمترین پارمترها در صنایع غذایی در لوله کشی عدم ایجاد آلودگی میکروبی و همچنین عدم واکنش و تاثیر متریال لوله کشی بر مواد و سیالات عبوری از آن باید باشد. لذا لوله استیل صنایع غذایی انتخاب مناسب بوده و در متریال های ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید می گردد و در دسترس می باشد.

انواع لوله استیل صنایع غذایی :

لوله استیل صنایع غذایی ۱۶
لوله استیل صنایع غذایی ۲۵
لوله استیل صنایع غذایی ۳۸
لوله استیل صنایع غذایی ۵۱
لوله استیل صنایع غذایی ۷۶
لوله استیل صنایع غذایی ۱۰۲

لوله استیل صنایع غذایی
لوله استیل صنایع غذایی
Food grade steel pipe

لوله استیل صنایع غذایی
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استیل صنایع غذایی می توان به سایز لوله استیل به میلیمتر ، ضخامت لوله به میلیمتر ، و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری ، و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استیل صنایع غذایی استفاده در سیستم های انتقال مواد غذایی و سیالات ، سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب ، سیستم های الکل سازی و مواد شیرین ، سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی ، می باشد.
لوله استیل صنایع غذایی در سایزهای ۱۶ ، ۲۵ ، ۳۸ ، ۵۱ ، ۷۶ و ۱۰۲ موجود می باشد.
امروزه در کشور و تمام نقاط دنیا،استفاده از لوله و اتصالات استیل جهت کاربرد در صنایع غذایی و سیالات شیمیایی که دارای خورندگی بالا می باشد کاربرد های فراوانی دارد.
لوله استیل درصنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد، در کارخانه ها و کارگاه های تولید صنایع غذایی می توان در قسمت های مختلف این لوله را دید.لوله استیل صنایع غذایی برای عملیات مخلوط کردن در یک محفظه در پروسه تولید یک محصول به کار گرفته می شود، البته لوله صنایع غذایی کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استیل صنایع غذایی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X