لوله استیل صنایع شیری

Milk grade steel pipe

لوله استیل صنایع شیری
لوله استیل صنایع شیری Milk grade steel pipe

 

 

 

 

 

لوله استیل صنایع شیری

لوله استیل صنایع شیری و صنایع غذایی که بصورت دو پولیشه تولید می گردد و می بایست از لحاظ پروسه تولید قابل اتکاء جهت استفاده در صنایع شیری باشد. از مهمترین پارمترها در صنایع شیری در لوله کشی عدم ایجاد آلودگی میکروبی و همچنین عدم واکنش و تاثیر متریال لوله کشی بر مواد و سیالات عبوری از آن باید باشد. لذا لوله استیل صنایع شیری انتخاب مناسب بوده  و در متریال های ۲۰۱ ، ۲۰۲ ، ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید می گردد و در دسترس می باشد.

انواع لوله استیل صنایع شیری :

لوله استیل صنایع شیری ۱۶

لوله استیل صنایع شیری ۲۵

لوله استیل صنایع شیری ۳۸

لوله استیل صنایع شیری ۵۱

لوله استیل صنایع شیری ۷۶

لوله استیل صنایع شیری ۱۰۲

لوله استیل صنایع شیری
Milk grade steel pipe

لوله استیل صنایع شیری

از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استیل صنایع شیری می توان به سایز لوله استیل به میلیمتر ، ضخامت لوله به میلیمتر ، و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری ، و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.

از موارد مصرف لوله استیل صنایع شیری استفاده در سیستم های انتقال مواد شیری و لبنیات ، سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن شیر  ، سیستم های بستنی سازی و مواد لبنی ، سیستم های تولید ماست و سیستم های تولید مواد شیری و نگهداری مواد شیری ، می باشد. لوله استیل صنایع شیری در سایزهای ۱۶ ، ۲۵ ، ۳۸ ، ۵۱ ، ۷۶ و ۱۰۲ موجود می باشد.
لوله های استیلی که درصنایع غذایی و دارویی و صنایع فرآورده های شیری به کارمی روند به صورت غالب ازجنس و آلیاژ استیل ۳۰۴ استفاده می شود به همین منوال تولید اتصالات و بستهای مربوط به آن هم ازمتریال استیل ۳۰۴ و ۳۰۴L صورت می گیرد. البته دربرخی از مصارف دارویی و سرم سازی نیاز به لوله و اتصالات استیل ۳۱۶ باسطح براق می باشد که به دلیل کمبود سفارش و کمترمصرف شدن نیاز به واردات و سفارش از قبل برای تآمین آن ازخارج ازکشور می باشد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استیل صنایع شیری با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X