لوله استیل درزدار

Welded steel pipe

لوله استیل درزدار
لوله استیل درزدار
Welded steel pipe

لوله استیل درزدار یا جوشی به روش تولید از ورق استیل ساخته می شود و به دلیل درزدار بودن آن میتوان در فشارهای پایین از آنها استفاده نمود . لوله استیل درزدار با توجه به مقدار ضخامت آن بر اساس میلیمتر تعیین که که در دسته بندی رده قرار میگیرند.

انواع لوله استیل درزدار :
لوله استیل درزدار ۳۰۴
لوله استیل درزدار ۳۱۶
لوله استیل درزدار رده ۵
لوله استیل درزدار رده ۱۰
لوله استیل درزدار
لوله استیل درزدار
Welded steel pipe
لوله استیل درزدار
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استیل درزدار می توان به سایز لوله استیل به اینچ یا میلیمتر , ضخامت لوله به میلیمتر و رده , و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری , و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استیل درزدار استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
لوله استیل درزدار در رده های ۵ , رده ۱۰ , رده ۲۰ و رده ۴۰ موجود می باشد.

برای تولید رول ورق باضخامت مورد نظر و براساس سایز لوله برش خورده و پس عبور از غلطک های نورد به شکل گرد در می آیند و پس از آن درز بوجود آمده جوشکاری شده و به مرحله تست و کونیک میروند این روش تولید اصطلاحا” روش نورد نامید می شود. این روش بیشتر جهت تولید انوع پروفیلهای مورد مصرف درساختمان و تولید لوله های شوفاژی و لوله های گازی مورد مصرف درلوله کشی ساختمان بکار میروند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استیل درزدار با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X