لوله استنلس استیل ۳۱۶

Stainless steel 316 pipe

 

لوله استنلس استیل 316
لوله استنلس استیل ۳۱۶
Stainless steel 316 pipe

لوله استنلس استیل ۳۱۶ از جمله لوله های ضد زنگ و ضد خوردگی است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم لوله کشی آب شرب ، صنایع غذایی و دارویی ، صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

انواع لوله استنلس استیل ۳۱۶ :
لوله استنلس استیل ۳۱۶ درزدار
لوله استنلس استیل ۳۱۶ بدون درز
لوله استنلس استیل ۳۱۶ مانیسمان
لوله استنلس استیل ۳۱۶ صنایع شیری
لوله استنلس استیل ۳۱۶ رده ۱۰
لوله استنلس استیل ۳۱۶ رده ۴۰
لوله استنلس استیل 316
لوله استنلس استیل ۳۱۶
Stainless steel 316 pipe

لوله استنلس استیل ۳۱۶
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استنلس استیل ۳۱۶ می توان به سایز لوله استنلس استیل به اینچ یا میلیمتر ، ضخامت لوله به میلیمتر و رده ، و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری ، و آلیاژ ۳۱۶ و l316 می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استنلس استیل ۳۱۶ استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ، سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب ، سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی ، سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی ، می باشد.
لوله استنلس استیل ۳۱۶ در رده های ۱۰ ، رده ۲۰ ، رده ۴۰ و رده ۵ موجود می باشد.

از لوله استنلس استیل ۳۱۶ در سیستم هایی که نیاز به استیل زنگ نزن و همچنین بهداشتی دارند استفاده می شود. استفاده از کروم استفاده شده در سطح این لوله  از نظر کیفیت و کاربرد آن را متمایز کرده است. این نوع استیل قابلیت بازیافت به صورت ۱۰۰% را دارد و می توان آن را مجدد استفاده و قالب گیری کرد.

استفاده این آلیاژ در ساخت لوله و ورق های مقاوم در محیط های اسیدی میباشد و قیمتش نسبت به گرید های مشابه مانند فولاد زنگ نزن  ۳۰۴ بیشتر است. باید در نظر گرفت حدود ۶۵-۷۰% فولادهای زنگ نزن تولیدی ایالات متحده امریکا را فولادهای زنگ نزن آستنیتی تشکیل می‌دهند. این فولادها به علت مقاومت به‌ شکل پذیری و خوردگی مطلوب در این موقعیت میباشند و از این رو برای بیشتر کاربردهای مهندسی خواص خوب و مطلوبی دارند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استنلس استیل ۳۱۶ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X