لوله استنلس استیل ۳۰۴

Stainless steel 304 pipe

لوله استنلس استیل 304
لوله استنلس استیل ۳۰۴
Stainless steel 304 pipe

لوله استنلس استیل ۳۰۴ از جمله لوله های ضد زنگ است که با ترکیب آلیاژی خود متریالی مناسب برای سیستم لوله کشی آب شرب ، صنایع غذایی و دارویی ، صنایع شیمیایی و صنایع پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع لوله استنلس استیل ۳۰۴ :
لوله استنلس استیل ۳۰۴ درزدار 
لوله استنلس استیل ۳۰۴ بدون درز
لوله استنلس استیل ۳۰۴ مانیسمان
لوله استنلس استیل ۳۰۴ صنایع شیری
لوله استنلس استیل ۳۰۴ رده ۱۰
لوله استنلس استیل ۳۰۴ رده ۴۰
لوله استنلس استیل 304
لوله استنلس استیل ۳۰۴
Stainless steel 304 pipe
لوله استنلس استیل ۳۰۴
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استنلس استیل ۳۰۴ می توان به سایز لوله استنلس استیل به اینچ یا میلیمتر ، ضخامت لوله به میلیمتر و رده ، و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری ، و آلیاژ ۳۰۴ و l304 می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استنلس استیل ۳۰۴ استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ، سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب ، سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی ، سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی ، می باشد.
لوله استنلس استیل ۳۰۴ در رده های ۱۰ ، رده ۲۰ ، رده ۴۰ و رده ۵ موجود می باشد.

از لوله ۳۰۴ استنلس استیل در نمای ساختمان و همچنین در نره سازی نیز استفاده می گردد. استفاده از کروم استفاده شده در سطح این لوله  از نظر کیفیت و کاربرد آن را متمایز کرده است. این نوع استیل قابلیت بازیافت به صورت ۱۰۰% را دارد و می توان آن را مجدد استفاده و قالب گیری کرد.
لوله استنلس استیل ۳۰۴ به علت داشتن مقاومت به خوردگی خیلی خوب یکی از پر کاربردترین لوله های مهندسی است. این مقاومت از وجود مقدار خیلی زیاد کروم ناشی میشود.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استنلس استیل ۳۰۴ با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X