لوله استنلس استیل صنعتی

Industrial stainless steel pipe

لوله استنلس استیل صنعتی
لوله استنلس استیل صنعتی
Industrial stainless steel pipe

لوله استنلس استیل صنعتی که عمدتا بصورت بدون درز و درزدار تولید می گردد و در صنعت ایران بسیار کاربردی بوده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله محصولات لوله استنلس استیل صنعتی می توان به لوله های استنلس استیل بدون درز , لوله های استنلس استیل درزدار , لوله های استنلس استیل نسوز , و لوله های استنلس استیل مخصوص صنایع شیر و مواد غذایی اشاره نمود . کیفیت بالا , تست های مختلف در زمان تولید , مواد اولیه مرغوب از جمله مزایای لوله استنلس استیل صنعتی می باشد. شرکت پتروکاسپین لوله استنلس استیل صنعتی را با ارائه گواهی ساخت و سرتیفیکیت به فروش می رساند.

انواع لوله استنلس استیل صنعتی :
لوله استنلس استیل صنعتی ۳۰۴
لوله استنلس استیل صنعتی ۳۱۶
لوله استنلس استیل صنعتی ۳۲۱
لوله استنلس استیل صنعتی ۳۱۰
لوله استنلس استیل صنعتی رده ۱۰
لوله استنلس استیل صنعتی رده ۴۰
لوله استنلس استیل صنعتی
لوله استنلس استیل صنعتی
Industrial stainless steel pipe
لوله استنلس استیل صنعتی
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استنلس استیل صنعتی می توان به سایز لوله استنلس استیل به اینچ یا میلیمتر , ضخامت لوله به میلیمتر و رده , و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری , و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استنلس استیل صنعتی استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیمیایی , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
لوله استنلس استیل صنعتی در رده های ۱۰ , رده ۲۰ , رده ۴۰ و رده ۸۰ موجود می باشد.
جنس لوله صنعتی استنلس استیل از فولاد ضد زنگ است که این ویژگی سبب میشود زمانی که در تماس مستقیم با آب قرار میگیرد آسیب نبیند، این جنس از فولاد در همه غلظت های کاستیک و تا دمای ۶۵ درجه سانتیگراد دچار خوردگی نخواهد شد و مقاومت بسیار بالایی را در این شرایط از خود نشان میدهد.
جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استنلس استیل صنعتی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X