لوله استنلس استیل صنایع غذایی

Food grade Stainless steel pipe

لوله استنلس استیل صنایع غذایی
لوله استنلس استیل صنایع غذایی
Food grade Stainless steel pipe

لوله استنلس استیل صنایع غذایی و صنایع شیری که بصورت دو پولیشه تولید می گردد و می بایست از لحاظ پروسه تولید قابل اتکاء جهت استفاده در صنایع غذایی باشد. از مهمترین پارمترها در صنایع غذایی در لوله کشی عدم ایجاد آلودگی میکروبی و همچنین عدم واکنش و تاثیر متریال لوله کشی بر مواد و سیالات عبوری از آن باید باشد. لذا لوله استنلس استیل صنایع غذایی انتخاب مناسب بوده  و در متریال های ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید می گردد و در دسترس می باشد.

انواع لوله استنلس استیل صنایع غذایی :
لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۱۶
لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۲۵
لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۳۸
لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۵۱
لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۷۶
لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۱۰۲
لوله استنلس استیل صنایع غذایی
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استنلس استیل صنایع غذایی می توان به سایز لوله استنلس استیل به میلیمتر , ضخامت لوله به میلیمتر , و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری , و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استنلس استیل صنایع غذایی استفاده در سیستم های انتقال مواد غذایی و سیالات , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب , سیستم های الکل سازی و مواد شیرین , سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی , می باشد.
لوله استنلس استیل صنایع غذایی در سایزهای ۱۶ , ۲۵ , ۳۸ , ۵۱ , ۷۶ و ۱۰۲ موجود می باشد.

امروزه در کشور و تمام نقاط دنیا،استفاده از لوله و اتصالات استنلس استیل جهت کاربرد در صنایع غذایی و سیالات

شیمیایی که دارای خورندگی بالا می باشد کاربرد های متنوع و فراوانی دارد.لوله استنلس استیل درصنایع غذایی کاربرد زیادی دارد، در کارخانه ها و کارگاه های تولید صنایع غذایی می توان در قسمت های مختلف، این لوله را دید.لوله استنلس استیل صنایع غذایی برای عملیات مخلوط کردن در یک محفظه در پروسه تولید یک محصول استفاده میشود، البته لوله استنلس استیل صنایع غذایی کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استنلس استیل صنایع غذایی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X