لوله استنلس استیل صنایع شیری

Milk grade stainless steel pipe

لوله استنلس استیل صنایع شیری
لوله استنلس استیل صنایع شیری Milk grade stainless steel pipe

لوله استنلس استیل صنایع شیری و صنایع غذایی که بصورت دو پولیشه و یک پولیشه تولید می گردد و می بایست از لحاظ پروسه تولید از دقت و کیفیت بالای جهت استفاده در صنایع شیری باشد. از مهمترین پارامترها در صنایع شیری در لوله کشی عدم ایجاد آلودگی میکروبی و همچنین عدم واکنش و تاثیر متریال لوله کشی بر مواد و سیالات عبوری از آن باید باشد. لذا لوله استنلس استیل صنایع شیری انتخاب مناسب بوده  و در متریال های ۲۰۱ , ۲۰۲ , ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید می گردد و در دسترس می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

انواع لوله استنلس استیل صنایع شیری :
لوله استنلس استیل صنایع شیری ۱۶
لوله استنلس استیل صنایع شیری ۲۵
لوله استنلس استیل صنایع شیری ۳۸
لوله استنلس استیل صنایع شیری ۵۱
لوله استنلس استیل صنایع شیری ۷۶
لوله استنلس استیل صنایع شیری ۱۰۲
لوله استنلس استیل صنایع شیری
لوله استنلس استیل صنایع شیری
Milk grade stainless steel pipe
لوله استنلس استیل صنایع شیری
از مهمترین پارامترها در انتخاب لوله استنلس استیل صنایع شیری می توان به سایز لوله استنلس استیل به میلیمتر , ضخامت لوله به میلیمتر , و طول لوله که به صورت ۶ متری و ۳ متری , و آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف لوله استنلس استیل صنایع شیری استفاده در سیستم های انتقال مواد شیری و لبنیات , سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن شیر  , سیستم های بستنی سازی و مواد لبنی , سیستم های تولید ماست و سیستم های تولید مواد شیری و نگهداری مواد شیری , می باشد.
لوله استنلس استیل صنایع شیری در سایزهای ۱۶ , ۲۵ , ۳۸ , ۵۱ , ۷۶ و ۱۰۲ موجود می باشد.
لوله های استنلس استیلی که در صنایع دارویی و غذایی و صنایع فرآورده های شیری استفاده میشوند بیشتر از جنس و آلیاژ استیل ۳۰۴ استفاده می شود به همین منوال تولید اتصالات و بستهای مربوط به آن هم ازمتریال استیل ۳۰۴ و ۳۰۴L صورت می گیرد. البته در برخی از مصارف دارویی و سرم سازی به لوله و اتصالات استنلس استیل ۳۱۶ با سطح براق نیاز می باشد که به دلیل کمبود سفارش و کمتر مصرف شدن نیاز به واردات و سفارش از قبل برای تآمین آن از خارج از کشور می باشد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب لوله استنلس استیل صنایع شیری با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.
print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X