شیر سوزنی استیل

Steel globe valve

شیر سوزنی استیل
شیر سوزنی استیل
Steel globe valve

شیر سوزنی استیل یا شیر بشقابی ضد زنگ جزء شیرآلات مورد استفاده در صنایع اسیدی و شیمیایی , صنایع غذایی , صنایع دارویی و بهداشتی و همچنین صنایع آب و فاضلاب می باشد. شیر سوزنی استیل با متریال ضد زنگ و ضد اسید خود انتخاب مناسبی برای نصب در خطوط استیل بوده و وظیفه کنترل سیال عبوری در خطوط را دارد. شیر سوزنی استیل از سایز ۲/۱ اینچ الی ۲۴ اینچ و در کلاس فشاری ۱۵۰ الی ۲۵۰۰ psi و همچنین فشار pn10 الی pn80 تولید می گردد.

انواع شیر سوزنی استیل :
شیر سوزنی استیل T
شیر سوزنی استیل Y
شیر سوزنی استیل ۳۰۴
شیر سوزنی استیل ۳۱۶
شیر سوزنی استیل ۳۲۱
شیر سوزنی استیل کلاس ۸۰۰
شیر سوزنی استیل
شیر سوزنی استیل
Steel globe valve
شیر سوزنی استیل

از مهمترین پارامترها در انتخاب شیر سوزنی استیل می توان به سایز شیر سوزنی به اینچ یا میلیمتر , فشار یا کلاس کاری شیر سوزنی به psi یا pn , و نوع شیر توری سوزنی و نوع نصب آن فلنج دار و دنده ای و تایپ آن که شامل T و Y می باشد , و آلیاژ ۳۱۶ و ۳۰۴ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف شیر سوزنی استیل استفاده در کنترل سیال عبوری سیستم های لوله کشی صنایع شیمیایی و دارویی می باشد.شیر سوزنی استیل در کلاس های ۱۵۰ , ۳۰۰ , ۶۰۰ , ۸۰۰ , ۹۰۰ , ۱۵۰۰ , ۲۵۰۰ موجود می باشد.
این نوع شیر به این دلیل شیر سوزنی استیل نامیده میشود که دیسک یا نشیمنگاه آن سوزنی شکل است. ساختمان این شیر به گونه ای است که جریان به حفره ای کوچک هدایت میشود و پس از یک چرخش قائم (۹۰ درجه) به نوک یک مخروط هدایت میشود و همانگونه که از ظاهر این شیر پیداست این جریان از بین این حفره و قطعه ای سوزنی شکل (همان دیسک)، به خروجی راه پیدا میکند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب شیر سوزنی استیل با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X