شیر سوزنی استنلس استیل

Stainless Steel globe valve

شیر سوزنی استنلس استیل
شیر سوزنی استنلس استیل
Stainless Steel globe valve

شیر سوزنی استنلس استیل یا شیر بشقابی ضد زنگ جزء شیرآلات مورد استفاده در صنایع اسیدی و شیمیایی , صنایع غذایی , صنایع دارویی و بهداشتی و همچنین صنایع آب و فاضلاب می باشد. شیر سوزنی استنلس استیل با متریال ضد زنگ و ضد اسید خود انتخاب مناسبی برای نصب در خطوط استنلس استیل بوده و وظیفه کنترل سیال عبوری در خطوط را دارد. شیر سوزنی استنلس استیل از سایز ۲/۱ اینچ الی ۲۴ اینچ و در کلاس فشاری ۱۵۰ الی ۲۵۰۰ psi و همچنین فشار pn10 الی pn80 تولید می گردد.

انواع شیر سوزنی استنلس استیل :
شیر سوزنی استنلس استیل T
شیر سوزنی استنلس استیل Y
شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴
شیر سوزنی استنلس استیل ۳۱۶
شیر سوزنی استنلس استیل ۳۲۱
شیر سوزنی استنلس استیل کلاس ۸۰۰
شیر سوزنی استنلس استیل
شیر سوزنی استنلس استیل
Stainless Steel globe valve
شیر سوزنی استنلس استیل

از مهمترین پارامترها در انتخاب شیر سوزنی استنلس استیل می توان به سایز شیر سوزنی به اینچ یا میلیمتر , فشار یا کلاس کاری شیر سوزنی به psi یا pn , و نوع شیر توری سوزنی و نوع نصب آن فلنج دار و دنده ای و تایپ آن که شامل T و Y می باشد , و آلیاژ ۳۱۶ و ۳۰۴ می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف شیر سوزنی استنلس استیل استفاده در کنترل سیال عبوری سیستم های لوله کشی صنایع شیمیایی و دارویی می باشد.شیر سوزنی استنلس استیل در کلاس های ۱۵۰ , ۳۰۰ , ۶۰۰ , ۸۰۰ , ۹۰۰ , ۱۵۰۰ , ۲۵۰۰ موجود می باشد.
این نوع شیر به این دلیل شیر سوزنی استنلس استیل نامیده میشود که دیسک یا نشیمنگاه آن سوزنی شکل است. ساختمان این شیر به گونه ای است که جریان به حفره ای کوچک هدایت میشود و پس از یک چرخش قائم (۹۰ درجه) به نوک یک مخروط هدایت میشود و همانگونه که از ظاهر این شیر استیل پیداست این جریان از بین این حفره و قطعه ای سوزنی شکل (همان دیسک)، به خروجی راه پیدا میکند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب شیر سوزنی استنلس استیل با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X