شیر سماوری استیل

Steel plug valve

شیر سماوری استیل
شیر سماوری استیل
Steel plug valve

شیر سماوری استیل یا شیر سماوری ضد زنگ جزء شیرآلات مورد استفاده در صنایع اسیدی و شیمیایی , صنایع غذایی , صنایع دارویی و بهداشتی و همچنین صنایع آب و فاضلاب می باشد. شیر سماوری استیل با متریال ضد زنگ و ضد اسید خود انتخاب مناسبی برای قطع و وصل جریان در این خطوط می باشد. شیر سماوری استیل از سایز ۲/۱ اینچ الی ۴۸ اینچ و در کلاس فشاری ۱۵۰ الی ۳۰۰ psi و همچنین فشار pn10 الی pn16 تولید می گردد.

انواع شیر سماوری استیل :
شیر سماوری استیل فلنج دار
شیر سماوری تمام استیل
شیر سماوری استیل دنده ای
شیر سماوری استیل پنوماتیک
شیر سماوری استیل دستی
شیر سماوری استیل
شیر سماوری استیل
Steel plug valve
شیر سماوری استیل

از مهمترین پارامترها در انتخاب شیر سماوری استیل می توان به سایز شیر سماوری به اینچ یا میلیمتر , فشار یا کلاس کاری شیر سماوری به psi یا pn , و نوع شیر سماوری که به صورت فلنج دار و دنده ای , و آلیاژ ۳۱۶ و۳۱۶l می توان اشاره کرد.
از موارد مصرف شیر سماوری استیل می توان به استفاده در قطع و و صل سیال با ذرات جامد در سیستم های لوله کشی صنایع شیمیایی و دارویی می باشد.
شیر سماوری استیل در کلاس های ۱۵۰ , ۳۰۰ , ۶۰۰ موجود می باشد.
ظرفیت شیر های سماوری استیل به قطر و مساحت سطح روزنه شیر بستگی دارد و هر چه قدر نسبت این قطر به لوله نزدیک تر باشد بازده این نوع شیر به عنوان یک وسیله کنترل کننده جریان سیال (مایع یا گاز) کم خواهد شد. شیر سماوری استیل در جایی که سیال گازی است برای تنظیم جریان، دقت تنظیم دبی آن نسبت به شیر توپی کمتر است.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و مشاوره در انتخاب شیر سماوری استیل با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

print

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X